r e k l a m a


Relacje

25 lat minęło…

Firma Bury Maszyny Rolnicze jest producentem opryskiwaczy polowych, sadowniczych oraz bron talerzowych. Jej właścicielem jest Wojciech Bury, który obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia założenia firmy.

Z tej okazji 9 września w miejscowości Nieborów odbyły się uroczyste obchody rocznicowe, połączone z wykładami. Na spotkanie przybyli przedstawiciele: władz samorządowych (m.in. wójt gminy Nieborów Andrzej Werle, wójt gminy Kutno Jerzy Bryła), mediów związanych z rolnictwem, firm dostarczających komponenty do produkcji opryskiwaczy, bron talerzowych oraz dealerów współpracujących z firmą.

Firma Bury Maszyny Rolnicze po wejściu Polski do UE rozszerzyła sprzedaż swojego sprzętu na całą Europę. Jubileusz wraz z Wojciechem Burym świętowali przedstawiciele firm, m.in. ze Szwajcarii, z Austrii, Ukrainy, Estonii, Niemiec. Właściciel firmy podczas uroczystej gali otrzymał z rąk samorządowców listy gratulacyjne i pamiątkowe medale, za dotychczasową owocną współpracę oraz wkład w rozwój zarówno gminy Nieborów, jak i gminy Kutno. Życzeniom od licznie zgromadzonych gości nie było końca. Wojciech Bury to człowiek z pasją, tworzy muzeum ze starymi maszynami rolniczymi, motocyklami i samochodami. Ma już wiele eksponatów, które można było zobaczyć podczas uroczystości.

Panu Wojciechowi i pracownikom jego firmy gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć.  
 
Maciej Kania, Warzywa i Owoce Miękkie
Fot. M.Kania

Galeria zdjęć

Tagi:

Zobacz także

r e k l a m a

r e k l a m aSad Nowoczesny 6/2018
WAPŃ