r e k l a m a

Partner serwisu


Co nowego na Horti-Tech

Podczas III Targów Technologii Sadowniczych i Warzywniczych Horti-Tech (21–22 listopada, Kielce) producenci owoców i warzyw spotkali się z ekspertami z branży.

23 listopada 2017

czytaj więcej >

r e k l a m a


Horti-Tech po raz trzeci

Kielce od 21 do 22 listopada żyły targami Horti-Tech. W tym roku towarzyszyła im konferencja, na której omawiano sytuację na rynku owoców.

23 listopada 2017

czytaj więcej >

Włącz formułę ekstra jakości

Pod takim hasłem firma Timac Agro Polska już po raz trzeci zorganizowała spotkanie dedykowane dla profesjonalistów w uprawie owoców jagodowych. Tegoroczna edycja spotkania odbyła się 19 listopada w Nowym Radzikowie k. Czerwińska nad Wisłą (woj. mazowieckie).

21 listopada 2017

czytaj więcej >

Szkółkarski Show Room

W Gospodarstwie Szkółkarskim Ciepłucha w Konstantynowie Łódzkim trwają właśnie targi Szkółkarski Show Room. To przedsezonowa wystawa szkółkarska, której inicjatorem jest Jan Ciepłucha. Wystawa odbywa się po raz trzeci. Z roku na rok wyraźnie zwiększa się powierzchnia ekspozycji roślin, a wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem hurtowych odbiorców materiału szkółkarskiego.

21 listopada 2017

czytaj więcej >

Konferencja w Ożarowie Mazowieckim

W Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą 9 listopada odbyła się druga edycja Konferencji Kamczackiej. Spotkanie zgromadziło hodowców, specjalistów i ekspertów z Polski, krajów Europy Wschodniej oraz z Ameryki Północnej.

18 listopada 2017

czytaj więcej >

Zakończyło się X Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Forum Rynku Spożywczego i Handlu co roku stwarza okazję, żeby w jednym miejscu spotkali się przedstawiciele organizacji branżowych, największych firm sektora spożywczego, producenci, przetwórcy, dystrybutorzy i handlowcy, a także osoby mające realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym. O czym dyskutowano podczas 10. edycji tego wydarzenia, które odbywało się w Warszawie od 6 do 7 listopada?

08 listopada 2017

czytaj więcej >

Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Wczoraj rozpoczęło się w Warszawie dwudniowe X Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Przedstawiciele branży, decydenci i profesjonaliści oraz eksperci zajmujący się marketingiem spożywczym i handlowym dyskutują o najważniejszych trendach rynkowych i konsumenckich.

07 listopada 2017

czytaj więcej >

Chiny rozwijają produkcję jagodowych

W Chinach dynamicznie rozwija się uprawa jagodowych, zwłaszcza borówki wysokiej. Właśnie tym roślinom poświęcona była konferencja, która odbyła się w sierpniu, w mieście Dandong, w Prowincji Liaoning.

27 października 2017

czytaj więcej >

Spotkanie ministrów rolnictwa

O Wspólnej Polityce Rolnej po 2020 r. oraz zagadnieniach dotyczących łańcucha dostaw żywności rozmawiali dziś ministrowie ds. rolnictwa Polski i Słowenii.

24 października 2017

czytaj więcej >

Z nowościami w nowy sezon

„Razem dla lepszego świata“ – to dewiza firmy Intermag, która w przyszłym roku będzie obchodzić 30-lecie. O osiągnięciach, strategii rozwoju i nowych produktach poinformowano przedstawicieli mediów rolniczych na konferencji prasowej (12 października, Otrębusy).

24 października 2017

czytaj więcej >