r e k l a m a

Partner serwisu


Popularne tagi:

Doświadczeń rok czwarty

Już po raz czwarty 30 czerwca plantatorzy porzeczki czarnej spotkali się w gospodarstwie Piotra Baryły (Piotrowice Wielkie).

03 lipca 2017

czytaj więcej >

r e k l a m a


Początek borówkowego sezonu

Od ubiegłego roku 1 lipca wyznacza początek borówkowego sezonu.

03 lipca 2017

czytaj więcej >

Nowa formulacja 1-MCP

Wdrażanie innowacyjnych technologii dotyczących przechowywania i sprzedaży owoców i warzyw to główny zakres działalności firmy AgroFresh. Jej najnowsze rozwiązania zaprezentowano 13 czerwca podczas konferencji prasowej w Małej Wsi (gm. Belsk Duży).

23 czerwca 2017

czytaj więcej >

Dzień Otwarty w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

W niedzielne popołudnie, 28 maja, w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, odbyła się wyjątkowa uroczystość: Dzień Otwarty CKZiU, połączony z koncertem „Dla Naszych Mam” z okazji Dnia Matki, wykładami z zakresu ogrodnictwa, pokazami maszyn sadowniczych, oraz biesiadą rodzinną. Wydarzenie objęli patronatem: Starosta Grójecki pan Marek Ścisłowski, firma Agrobard s.j. reprezentowana przez właścicieli pana Andrzeja Skronika i pana Dariusza Tyczyńskiego we współpracy New Holland Polska i Kuhn Polska, Firma Dwa Jabłka reprezentowana przez pana Krzysztofa Zatorskiego i pana Przemysława Panka.

12 czerwca 2017

czytaj więcej >

Producenci mrożonek spotkali się w Kielcach

Członkowie Krajowego Stowarzyszenia Przetwórców Owoców i Warzyw spotykają się dwa razy w roku: przed i po sezonie. W dziesięć lat od powstania organizacji zebrali się w Kielcach 26 maja.

29 maja 2017

czytaj więcej >

W Wiśle o owocach

Nie ma soków bez surowca. Dlatego pierwszy dzień XX Międzynarodowego Sympozjum Krajowej Unii Producentów Soków (Wisła, 17–19 maja) jak zwykle poświęcony był bazie surowcowej.

25 maja 2017

czytaj więcej >

Wielka Majówka z wielkimi nagrodami

Blisko 500 osób uczestniczyło w Wielkiej Majówce Timac Agro Polska (11 maja, Ossa). Oprócz wykładów poświęconych produkcji rolnej i ogrodniczej odbyła się również Wielka Loteria skierowana do czołowych klientów firmy. Wśród nich rozlosowano cenne nagrody.

17 maja 2017

czytaj więcej >

Lidl zaufał Jabłkom Grójeckim

Podczas śniadania prasowego „Zdrowie z polskiego sadu” (11 maja, Mała Wieś) podsumowano dotychczasową współpracę Stowarzyszenia Sady Grójeckie z siecią handlową Lidl. Wzięli w nim udział przedstawiciele Stowarzyszenia Sady Grójeckie, sieci handlowej Lidl Polska, certyfikowani producenci owoców oraz dziennikarze i blogerzy kulinarni.

16 maja 2017

czytaj więcej >

W Zalesiu koło Grójca

Hala Apple Team ma 5 tys. m2, w niej chłodnie na 4 tys. ton jabłek. Drugie tyle pomieszczą chłodnie u 12 udziałowców spółki.

06 kwietnia 2017

czytaj więcej >

Ostatnia taka konferencja

„Europa rynkiem dla polskich jabłek” to temat ostatniej konferencji zorganizowanej przez prof. Eberharda Makosza na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie (28 marca).

29 marca 2017

czytaj więcej >