r e k l a m a

Partner serwisu


Jubileusz w Warszawie

Firma INNVIGO działa na polskim rynku od trzech lat. Z tej okazji, 16 lutego w restauracji Belvedere w warszawskich Łazienkach, odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowane zostały dotychczasowe osiągnięcia firmy i plany na najbliższą przyszłość.

19 lutego 2018

czytaj więcej >

r e k l a m a


Fruit Logistica 2018

W dniach 7-9 lutego w Berlinie odbyły się 26.Międzynarodowe Targi Owocowo-Warzywne Fruit Logistica.

13 lutego 2018

czytaj więcej >

Ruszyła VII edycja programu „5 porcji…”

Już po raz VII Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) realizuje program „5 porcji warzyw, owoców lub soku”, który ma na celu edukację społeczeństwa na temat zasad zbilansowanej diety, a także kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Tegoroczna edycja została również rozbudowana o program skierowany do szkół, aby zwrócić szczególną uwagę na edukację dzieci w zakresie zrównoważonej diety, bogatej w warzywa i owoce, w tym soki.

30 stycznia 2018

czytaj więcej >

Zmarła Zofia Legańska

Zmarła Zofia Legańska – redaktor naczelna dwutygodnika ogrodniczego „Owoce Warzywa Kwiaty“ w latach 1966–1994.

26 stycznia 2018

czytaj więcej >

Targi POLAGRA-PREMIERY tuż tuż

Sezon spotkań dla rolników w 2018 roku otworzą Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, które odbędą się w Poznaniu już po raz siódmy.

15 stycznia 2018

czytaj więcej >

Targi POLAGRA-PREMIERY – nowości, innowacje, trendy

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, charakteryzuje długa historia oraz dynamiczny rozwój, który widać szczególnie na przestrzeni ostatnich trzech edycji. Profesjonalne podejście do organizacji imprezy oraz atmosfera panująca podczas wydarzenia pozwoliły zyskać wierne grono wystawców i zwiedzających. Siódma odsłona Targów POLAGRA-PREMIERY odbędzie się w dniach 18–21 stycznia 2018 roku w Poznaniu.

04 stycznia 2018

czytaj więcej >

POLAGRA-PREMIERY już w styczniu w Poznaniu

W dniach 18-21 stycznia 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się siódma edycja Targów POLAGRA-PREMIERY.

05 grudnia 2017

czytaj więcej >

AgroBioTop

Po raz pierwszy przyznano nagrodę AgroBioTop, ufundowaną przez firmę Bayer. AgroBioTop to program honorujący osiągnięcia naukowe z zakresu biotechnologii, otwierający nowe perspektywy rozwoju rolnictwa. W tym roku nagrodę przyznano za badania dotyczące wirusologii roślin.

05 grudnia 2017

czytaj więcej >

TRSK – co dalej?

15 listopada w Kobylinie k. Grójca odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Towarzystwa Rozwoju Sadów Karłowych. Wybrano m.in. nowe władze tego stowarzyszenia oraz dyskutowano nad jego przyszłością.

23 listopada 2017

czytaj więcej >

Zakup gruntów – trwają konsultacje

W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpoczęły się konsultacje dotyczące projektu ustawy o zmianie ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego oraz o zmianie niektórych innych ustaw. Jakie stanowisko prezentuje resort?

14 listopada 2017

czytaj więcej >