r e k l a m a

Partner serwisu


Popularne tagi:

Skuteczne działania promocyjne

Podczas drugiego dnia XIII Międzynarodowego Kongresu Promocji Warzyw i Owoców zgromadzeni przedstawiciele środowisk naukowych i eksperci branży owocowo-warzywnej przyznali, że działania Funduszu Promocji Owoców i Warzyw są skutecznym narzędziem w działaniach z zakresu edukacji i wspierania sprzedaży, a także konsumpcji produktów z grup warzyw i owoców produkowanych przez polskich przedsiębiorców. Szczególnie doceniono działania podejmowane w ramach Fundusz na rzecz pozyskania nowych rynków zbytu dla krajowych produktów. Dostrzeżono, że działania te są ewenementem na skalę światową.

21 września 2017

czytaj więcej >

r e k l a m a


Konferencja na 25-lecie

19 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik firma BASF Polska zorganizowała konferencję prasową z okazji 25 lat jej działalność i w naszym kraju. Przedstawiono historię jej rozwoju w naszym kraju i cele na przyszłość.

19 września 2017

czytaj więcej >

Wzorowi Ogrodnicy 2017

Podczas XIX Dni Ogrodnika, które odbyły się 9–10 września w Gołuchowie koło Kalisza, po raz jedenasty przyznano tytuł Wzorowego Ogrodnika.

15 września 2017

czytaj więcej >

Environmental Respect Awards dla Polaków

Procam Polska otrzymał prestiżową nagrodę za działalność proekologiczną. Firma została doceniona za prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie ze standardami w zakresie ochrony środowiska. Międzynarodowe jury konkursu Environmental Respect Awards (ERA) uznało, że Procam Polska wyróżnił się w zakresie dbałości o bezpieczeństwo swoich pracowników, klientów i lokalnych społeczności.

05 września 2017

czytaj więcej >

Wilanów 2017

3 września Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie już po raz 21 udostępniła zwiedzającym swój Sad Doświadczalny w Wilanowie. Co ciekawego działo się w tym roku?

04 września 2017

czytaj więcej >

Nowa agencja, nowy dyrektor

Dziś rozpoczął działalność Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, powstały w wyniku połączenia Agencji Nieruchomości Rolnych i Agencji Rynku Rolnego.

01 września 2017

czytaj więcej >

Spotkanie elity sadownictwa

W tym roku członkowie Towarzystwa Rozwoju Sadów Karłowych spotkali się (20 sierpnia) w kameralnym hotelu „Ciżemka” na sandomierskiej Starówce. Była to okazja do omówienia aktualnej kondycji branży i do poznania niezwykłych walorów tej ziemi, która charakteryzuje się doskonałymi warunkami do prowadzenia upraw sadowniczych.

24 sierpnia 2017

czytaj więcej >

Jubileusz szkółki ARNO

Anna i Ryszard Nowakowscy od 30 lat prowadzą szkółkę drzew owocowych ARNO. Z tej okazji udostępnili swoje gospodarstwo do zwiedzania. Dzień otwarty (19 sierpnia, Lisów, gm. Goszczyn) był połączony z seminarium sadowniczym zorganizowanym przez firmę Procam.

24 sierpnia 2017

czytaj więcej >

Czy dojdzie do gigantycznej fuzji?

O planowanej przez firmę Bayer fuzji mówi się już od zeszłego roku, ale dopiero teraz komentarz w tej sprawie wyraziła Komisja Europejska. Według niej plan nabycia Monsanto może zaszkodzić konkurencji na rynku pestycydów i nasion.

22 sierpnia 2017

czytaj więcej >

KRUS chce pomóc poszkodowanym

Jest to ciężki rok dla rolników, sadowników i plantatorów. Wiosenne przymrozki uszkodziły w znacznym stopniu uprawy, które w większości nie zdążyły się już zregenerować. W ostatnim czasie kraj nawiedzają wichury, opady gradu i ulewne deszcze, które powodują zniszczenia na szeroką skalę. Rolnikom, którzy ucierpieli na skutek kataklizmów pogodowych, KRUS oferuje pomoc.

17 sierpnia 2017

czytaj więcej >

Sad Nowoczesny 9/2017
Odmiany przyszłości